|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου | Ανάγκη υποβολής: | CT7-CT8 |
|---|---|---|---|
| Τραχύτητα επιφάνειας: | Ra 12,5 μ | Εύρος Βάρους: | 0.1-100kg |
| Μέγιστο γραμμικό μέγεθος: | 1200 χλστ | Ανώτατο μέγεθος διαμέτρων: | 600 χλστ |
| Μηχανική Ακρίβεια: | 00,008mm | Επανατοποθετήστε την ακρίβεια: | 00,006 mm |
| Κατεργασία της τραχύτητας: | Ra0,8~6,3um | Max Spindle Travel: | 1800mmx850mmx700mm |
| Μέγιστη διάμετρος στροφής: | 1000mm | Χωρητικότητα εξώθησης: | 6800 τόνοι |
| Διάμετρος προφίλ: | 350 χλστ | Ανοδικές γραμμές: | 6 |
| Γραμμές ψεκασμού σκόνης: | 4 | ||
| Επισημαίνω: | CNC Machining LED Flood Light Shell,Ψύκτρα χύτευσης αλουμινίου προσαρμοσμένων διαστάσεων,Γυαλισμένα εξαρτήματα μηχανικής κατεργασίας επιφανειών |
||
| Προφίλ αλουμινίου | Χύτευση με πετσέτα | ΑΚΠ. |
|---|---|---|
|
|
Πίνακα σύνθετου αλουμινίου |
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου, χάλυβα άνθρακα, σύνθεση χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διαδικασία | Σχέδια → Κατασκευή καλούπιων → Στάρα → Επεξεργασία ακατέργαστη → Επεξεργασία CNC → Επεξεργασία επιφάνειας → Έλεγχος προϊόντος → Συσκευή → Παράδοση |
| Ανεκτικότητα διαστάσεων του χύτευσης | CT7-CT8 |
| Ακατέργαστη επιφάνεια χύτευσης | Ra 12,5um |
| Περιοχή βάρους χύτευσης | 0.1-100kg |
| Μέγεθος του καστ | Μέγιστο γραμμικό μέγεθος: 1200 mm, μέγιστο διάμετρο: 600 mm |
| Επεξεργαστική ακρίβεια | Ακριβότητα τοποθέτησης 0,008mm, θέση Rep. ακρίβεια 0,006mm |
| Επεξεργαστική επιφάνεια | Ra0,8 έως 6,3um |
| Μέγιστο ταξίδι της σπινδύλας | 1800 mm x 850 mm x 700 mm |
| Διάμετρος περιστροφής | 1000 χιλιοστά |
| Πρότυπο υλικού | ΒΔ, ASTM, AISI, DIN, BS, JIS, NF, AS, AAR |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ηλεκτροπληρωμή, χρωματοποίηση, ψευδαργύρισμα, νικελική επικάλυψη, ηλεκτροφόρηση, ανωδίαση, γυαλισμός, επίχρισμα σκόνης, αμμοβόληση, παθητικοποίηση, χρωματισμός με ψεκασμό, κλπ. |
| Τύπος διαδικασίας χύτευσης | Χύτευση με ζύμωση υψηλής πίεσης (HPDC), κατακόρυφη χύτευση με ζύμωση χαμηλής πίεσης (LPDC), χύτευση με ζύμωση με άμμο ακριβείας, χύτευση με χαμένο αφρό, χύτευση επενδύσεων, χύτευση μετάλλων |
| Διαθέσιμη υπηρεσία | OEM & ODM |
| Έλεγχος ποιότητας | 0 ελαττώματα, 100% επιθεώρηση πριν από τη συσκευασία |
| Εφαρμογή | Σιδηρόδρομοι, αυτοκίνητα και φορτηγά, κατασκευαστικές μηχανές, ανελκυστήρες, γεωργικές μηχανές, ναυπηγεία, μηχανές πετρελαίου, κατασκευές, βαλβίδες και αντλίες, ηλεκτρικές μηχανές, υλικό,εξοπλισμός ισχύος |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C κατά την επίσκεψη |
| Λιμάνι | Λιμάνι της Σαγκάης |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chris Gong
Τηλ.:: +86-13861643436
Φαξ: 86-0510-86215836