|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου | Προετοιμασία επιφάνειας: | στίλβωμα |
|---|---|---|---|
| Βαθμός ανοχής: | 7 | Τραχύτητα επιφάνειας: | Ra 12,5 μ |
| Εύρος Βάρους: | 0.1-100kg | Μέγιστο γραμμικό μέγεθος: | 1200 χλστ |
| Ανώτατο μέγεθος διαμέτρων: | 600 χλστ | Μηχανική Ακρίβεια: | 00,008mm |
| Επανατοποθετήστε την ακρίβεια: | 00,006 mm | Κατεργασία της τραχύτητας: | Ra0,8~6,3um |
| Max Spindle Travel: | 1800mmx850mmx700mm | Μέγιστη διάμετρος στροφής: | 1000mm |
| Διαδικασία χύτευσης: | Χύτευση με υψηλή πίεση (HPDC) | Παραγωγική ικανότητα: | 10000 τεμάχια/έτος |
| Ικανότητα εξωθητών: | 6800 τόνοι | ||
| Επισημαίνω: | Χύτευση γυαλιστερού αλουμινίου,Κέλυφος LED προσαρμοσμένων διαστάσεων,CNC Machining Χύτευση αλουμινίου |
||
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου, Ανθρακούχος Χάλυβας, Κράμα Χάλυβα, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
|---|---|
| Διαδικασία | Σχέδια → Κατασκευή Καλούπι → Χύτευση υπό Πίεση → Ακατέργαστη Κατεργασία → Κατεργασία CNC → Επιφανειακή Επεξεργασία → Έλεγχος Προϊόντος → Συσκευασία → Παράδοση |
| Ανοχή Διαστάσεων Χύτευσης | CT7-CT8 |
| Τραχύτητα Επιφάνειας Χύτευσης | Ra 12.5um |
| Εύρος Βάρους Χύτευσης | 0.1-100kg |
| Μέγεθος Χύτευσης | Μέγιστο γραμμικό μέγεθος: 1200mm, Μέγιστο μέγεθος διαμέτρου: 600mm |
| Ακρίβεια Κατεργασίας | Ακρίβεια τοποθέτησης 0.008mm, Ακρίβεια επαναλαμβανόμενης τοποθέτησης 0.006mm |
| Τραχύτητα Επιφάνειας Κατεργασίας | Ra0.8~6.3um |
| Μέγιστη Διαδρομή Άξονα | 1800mm x 850mm x 700mm |
| Μέγιστη Διάμετρος Στροφής | 1000mm |
| Πρότυπο Υλικού | GB, ASTM, AISI, DIN, BS, JIS, NF, AS, AAR |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Ηλεκτρολυτική Επιμετάλλωση, Επιχρωμίωση, Επιψευδαργύρωση, Επιμετάλλωση Νικελίου, Ηλεκτροφόρηση, Ανοδίωση, Γυάλισμα, Επίστρωση Πούδρας, Αμμοβολή, Παθητικοποίηση, Ψεκασμός Βαφής, κ.λπ. |
| Τύπος Διαδικασίας Χύτευσης | Χύτευση υπό Υψηλή Πίεση (HPDC), Κάθετη Χύτευση υπό Χαμηλή Πίεση (LPDC), Χύτευση με Ακρίβεια σε Άμμο, Χύτευση με Χαμένο Αφρό, Χύτευση Επενδύσεων, Χύτευση Μετάλλων |
| Διαθέσιμη Υπηρεσία | OEM & ODM |
| Ποιοτικός Έλεγχος | 0 ελαττώματα, 100% επιθεώρηση πριν τη συσκευασία |
| Εφαρμογή | Τρένο & σιδηρόδρομος, αυτοκίνητο & φορτηγό, μηχανήματα κατασκευών, περονοφόρο ανυψωτικό, γεωργικά μηχανήματα, ναυπηγική, πετρελαϊκά μηχανήματα, κατασκευές, βαλβίδες και αντλίες, ηλεκτρική μηχανή, υλικό, εξοπλισμός ενέργειας |
| MOQ | 1 TON |
| Όροι Πληρωμής | T/T, L/C εν όψει |
| Λιμάνι | Λιμάνι Σαγκάης |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chris Gong
Τηλ.:: +86-13861643436
Φαξ: 86-0510-86215836