|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου | Βαθμός ανοχής: | 7 |
|---|---|---|---|
| Τραχύτητα επιφάνειας: | Ra 12,5 μ | Εύρος Βάρους: | 0.1-100kg |
| Μέγιστο γραμμικό μέγεθος: | 1200 χλστ | Ανώτατο μέγεθος διαμέτρων: | 600 χλστ |
| Μηχανική Ακρίβεια: | 00,008mm | Επανατοποθετήστε την ακρίβεια: | 00,006 mm |
| Κατεργασία της τραχύτητας: | Ra0,8~6,3um | Max Spindle Travel: | 1800mmx850mmx700mm |
| Μέγιστη διάμετρος στροφής: | 1000mm | Διαδικασία χύτευσης: | Χύτευση με υψηλή πίεση |
| Παραγωγική ικανότητα: | 10000 τεμάχια/έτος | Ικανότητα εξωθητών: | 6800 τόνοι |
| Μέγιστη διάμετρο προφίλ: | 600 χλστ | ||
| Επισημαίνω: | Χύτευση αλουμινίου CT7 Tolerance Grade,Ra 12,5um Επιφανειακή τραχύτητα Χύτευση αλουμινίου |
||
| Συστήματα Προφίλ Αλουμινίου | Λύσεις Χύτευσης υπό Πίεση |
|---|---|
|
|
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου, Ανθρακούχος Χάλυβας, Κράμα Χάλυβα, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Ροή Διαδικασίας | Σχέδια → Κατασκευή Καλούπιου → Χύτευση υπό Πίεση → Ακατέργαστη Κατεργασία → Κατεργασία CNC → Επιφανειακή Επεξεργασία → Έλεγχος Προϊόντος → Συσκευασία → Παράδοση |
| Ανοχή Διαστάσεων Χύτευσης | CT7-CT8 |
| Τραχύτητα Επιφάνειας Χύτευσης | Ra 12.5μm |
| Εύρος Βάρους Χύτευσης | 0.1-100kg |
| Μέγεθος Χύτευσης | Μέγιστο γραμμικό μέγεθος: 1200mm, Μέγιστο μέγεθος διαμέτρου: 600mm |
| Ακρίβεια Κατεργασίας | Ακρίβεια τοποθέτησης 0.008mm, Ακρίβεια επαναλαμβανόμενης τοποθέτησης 0.006mm |
| Τραχύτητα Επιφάνειας Κατεργασίας | Ra 0.8-6.3μm |
| Μέγιστη Διαδρομή Άξονα | 1800mm × 850mm × 700mm |
| Μέγιστη Διάμετρος Στροφής | 1000mm |
| Πρότυπα Υλικών | GB, ASTM, AISI, DIN, BS, JIS, NF, AS, AAR |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Ηλεκτρολυτική Επιμετάλλωση, Επιχρωμίωση, Επιψευδαργύρωση, Επιμετάλλωση Νικελίου, Ηλεκτροφόρηση, Ανοδίωση, Γυάλισμα, Επίστρωση Πούδρας, Αμμοβολή, Παθητικοποίηση, Βαφή Ψεκασμού |
| Τύποι Διαδικασιών Χύτευσης | Χύτευση υπό Υψηλή Πίεση (HPDC), Κάθετη Χύτευση υπό Χαμηλή Πίεση (LPDC), Χύτευση Ακριβείας με Άμμο, Χύτευση με Χαμένο Αφρό, Χύτευση Επενδύσεων, Χύτευση Μετάλλων |
| Διαθέσιμη Υπηρεσία | OEM & ODM |
| Έλεγχος Ποιότητας | 0 ελαττώματα, 100% επιθεώρηση πριν τη συσκευασία |
| Εφαρμογές | Τρένο & σιδηρόδρομος, αυτοκίνητο & φορτηγό, μηχανήματα κατασκευών, περονοφόρο ανυψωτικό, γεωργικά μηχανήματα, ναυπηγική, πετρελαϊκά μηχανήματα, κατασκευές, βαλβίδες και αντλίες, ηλεκτρική μηχανή, υλικό, εξοπλισμός ενέργειας |
| MOQ | 1 ΤΟΝΟΣ |
| Όροι Πληρωμής | T/T, L/C εν όψει |
| Λιμάνι | Λιμάνι Σαγκάης |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Chris Gong
Τηλ.:: +86-13861643436
Φαξ: 86-0510-86215836